XVIII FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ „Od Przedszkola do Kargowej” Kargowa 19–20.04.2018 r.

Gminne Centrum Kultury w Kargowej serdecznie zaprasza do udziału w XVIII Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Od Przedszkola do Kargowej”, który odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Kargowej, ul. Browarna 7. Festiwal to przegląd twórczości dziecięcej, którego celem jest popularyzowanie aktywności muzycznej wśród dzieci i młodzieży oraz promocja uzdolnionych, młodych wykonawców. Każdy z uczestników otrzyma upominek i dyplom, a wyróżnione osoby zostaną uhonorowane nagrodami przyznanymi przez Radę Artystyczną. Ponadto wyróżnione osoby wezmą udział w koncercie podczas dni miasta dnia 2 czerwca 2018 r.

REGULAMIN FESTIWALU 2018

KARTA ZGŁOSZENIA 2018