Podsumowanie Ferii Zimowych 2018 w GCK Kargowa

Od 12 do 23 lutego 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury w Kargowej trwały ferie zimowe 2018, w których uczestniczyło ok. 90 dzieci z gminy Kargowa. Podczas tegorocznych ferii odbyły się zajęcia sportowe, umuzykalniające, taneczne, plastyczne, animacji, wokalne oraz zajęcia w Mediatece. Natomiast 16 lutego 2018 r. dzieci wyjechały do Sali Zabaw AREK w Zielonej Górze oraz schroniska dla zwierząt, gdzie przekazały wszystkie zebrane podczas zbiórki w Gminnym Centrum Kultury w Kargowej koce, ręczniki oraz karmę dla zwierząt.

Ostatniego dnia ferii odbyło się uroczyste zakończenie, podczas którego przygotowano wiele atrakcji, między innymi różne wesołe animacje, gry i zabawy sportowe oraz mały poczęstunek. Ponadto na zakończenie każdy uczestnik ferii otrzymał pamiątkowy dyplom oraz medal.

Poniżej prezentujemy fotorelację z zajęć.